AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 929 183 681TJØME
MÅGERØ BRYGGEFORENING
Stiftet 2022
MÅGERØ BRYGGEFORENING er et forening/lag/innretning registrert i TJØME med organisasjonsnummer 929183681. Selskapet ble stiftet i 2022.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av MÅGERØ BRYGGEFORENING
MÅGERØ BRYGGEFORENING er registrert i Enhetsregisteret 25. januar 2023.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 929183681
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 25. januar 2023
- Stiftelsesdato
- 27. oktober 2022
- Næringskode
- 93.292
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
v/Anders Martin Lago Pilgaard, c/o Anders Martin Lago Pilgaard, Sydvesten 20
3145 TJØME
Norge
Kontakt
Signaturrett
- signaturStyreleder og ett styremedlem i fellesskap.
- signaturAnders Martin Lago Pilgaard
- signaturMorten Sandaker
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 18. oktober 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier MÅGERØ BRYGGEFORENING?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til MÅGERØ BRYGGEFORENING?
- Organisasjonsnummeret til MÅGERØ BRYGGEFORENING er 929183681.
- Hvor holder MÅGERØ BRYGGEFORENING til?
- MÅGERØ BRYGGEFORENING holder til i v/Anders Martin Lago Pilgaard, c/o Anders Martin Lago Pilgaard, Sydvesten 20, 3145 TJØME.
- Når ble MÅGERØ BRYGGEFORENING stiftet?
- MÅGERØ BRYGGEFORENING ble stiftet 2022.
