AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 924 879 750LÆRDAL
MÅLAR ØRJAN MO AS
Stiftet 2020
Driftsinntekter selskap 2025
1.5 mill kr
↗ 3,3 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
261k kr
Positivt resultat
Eiendeler
1.4 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 12 098 av 18 918 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for MÅLAR ØRJAN MO AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2020–2025.
Omsetning
1.5 mill kr
Driftsresultat
313k kr
Årsresultat
261k kr
Eiendeler
1.4 mill kr
Egenkapital
996k kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er MÅLAR ØRJAN MO AS nr. 140 467 av 287 693 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 12 098 av 18 918 i sin bransje, nr. 58 av 129 i Lærdal.
Omsetningen økte 3,3 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,8 %.
Driftsmarginen i 2025 var 20,2 % — over bransjemedianen (4 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 693 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 0 NOK
- Omløpsmidler
- 1 383 738 NOK
- Sum eiendeler
- 1 383 738 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 30 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- 965 972 NOK
- Sum egenkapital
- 995 972 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 387 766 NOK
- Sum gjeld
- 387 766 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 545 467 NOK+3% | 312 768 NOK | 261 375 NOK |
| 2024 | 1 495 783 NOK-13% | −72 074 NOK | −70 744 NOK |
| 2023 | 1 712 324 NOK+6% | 367 419 NOK | 288 964 NOK |
| 2022 | 1 618 833 NOK-13% | 254 308 NOK | 199 301 NOK |
| 2021 | 1 869 000 NOK+99% | 644 000 NOK | 502 000 NOK |
| 2020 | 939 000 NOK | 183 000 NOK | 141 000 NOK |
