COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 913 184 491

MALMØYA HYTTEVELFORENING

Stiftet 1995

MALMØYA HYTTEVELFORENING er et forening/lag/innretning registrert med organisasjonsnummer 913184491. Selskapet ble stiftet i 1995.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av MALMØYA HYTTEVELFORENING

Selskapet ledes av Mette Jøranli som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i MALMØYA HYTTEVELFORENING.

MALMØYA HYTTEVELFORENING er registrert i Enhetsregisteret 31. mars 2014.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
913184491
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
31. mars 2014
Stiftelsesdato
25. januar 1995
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier MALMØYA HYTTEVELFORENING?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til MALMØYA HYTTEVELFORENING?
Organisasjonsnummeret til MALMØYA HYTTEVELFORENING er 913184491.
Når ble MALMØYA HYTTEVELFORENING stiftet?
MALMØYA HYTTEVELFORENING ble stiftet 1995.