AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 925 329 835MANDAL
MANDAL STILLAS AS
Stiftet 202023 ansatte
Driftsinntekter selskap 2025
19.2 mill kr
↗ 13,6 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
974k kr
Positivt resultat
Eiendeler
8.5 mill kr
Totalkapital
Ansatte
23
Nr. 3 019 av 18 927 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for MANDAL STILLAS AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2020–2025. Se også roller og eierskap.
Omsetning
19.2 mill kr
Driftsresultat
1.2 mill kr
Årsresultat
974k kr
Eiendeler
8.5 mill kr
Egenkapital
3.6 mill kr
Ansatte
23
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Topp 12 % i Norge
Etter omsetning i 2025 er MANDAL STILLAS AS nr. 33 661 av 287 773 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 3 019 av 18 927 i sin bransje, nr. 114 av 1 472 i Lindesnes.
Omsetningen økte 13,6 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,8 %.
Driftsmarginen i 2025 var 6,3 % — over bransjemedianen (4 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 773 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 2 312 156 NOK
- Omløpsmidler
- 6 221 255 NOK
- Sum eiendeler
- 8 533 411 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 618 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- 2 965 244 NOK
- Sum egenkapital
- 3 583 244 NOK
- Langsiktig gjeld
- 236 484 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 4 713 683 NOK
- Sum gjeld
- 4 950 167 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 193 798 NOK+14% | 1 201 754 NOK | 974 331 NOK |
| 2024 | 16 890 743 NOK-7% | 625 158 NOK | 526 497 NOK |
| 2023 | 18 173 172 NOK+19% | 1 159 180 NOK | 913 369 NOK |
| 2022 | 15 317 000 NOK+9% | 1 485 000 NOK | 1 156 000 NOK |
| 2021 | 14 074 000 NOK+527% | 1 632 000 NOK | 1 270 000 NOK |
| 2020 | 2 245 000 NOK | 167 000 NOK | 131 000 NOK |
