COMPIDEXCOMPIDEX
Ny AI søkVanlig søk
EiereBransjerKommunerKonkurser
  1. Hjem
  2. Forretningsmessig tjenesteyting
  3. ME&BEE PROCUREMENT SERVICE AS

ME&BEE PROCUREMENT SERVICE AS

998901006|AksjeselskapAKTIV|KRISTIANSAND S
Omsetning (2025)
-
Årsresultat
-480k
Eiendeler
460k
Ansatte
1
OversiktØkonomiRoller3Eiere og nettverkLokasjoner1JuridiskHistorikk
Norges smarteste selskapsdata, samlet på ett sted.
AksjonærregisteretBransjerKommunerKonkurserBedriftavtaleOm
© 2026 Fremvekst
PersonvernVilkår

Juridisk informasjon for ME&BEE PROCUREMENT SERVICE AS, inkludert registerstatus, signaturrett, prokura, kunngjøringer og navnehistorikk hentet fra Brønnøysundregistrene. Se også roller og eierskap.

Registerstatus og kontakt

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
MVA og registreringer
MVA-status: Ikke registrert
Foretaksregisteret: Ja
Frivillighetsregisteret: Nei
Kontakt og referanser
48296361
Ikke registrert
Sekundær næringskode: Ikke registrert

Datakvalitet

BRREG hoveddata
29. juni 2026
Roller
29. juni 2026
Signatur og prokura
29. juni 2026
Finans og eierskap
27. august 2026

Offisielle kunngjøringer

  • Godkjente årsregnskap
    27. juni 2026
    Kilde
  • Forretningsadresse
    20. oktober 2025
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    1. juli 2025
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    1. august 2024
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    22. februar 2023
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    30. mai 2022
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    1. mars 2021
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    9. mars 2020
    Kilde
  • Forretningsadresse
    1. januar 2020
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    14. februar 2019
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    12. februar 2018
    Kilde
  • Vedtektsdato
    21. september 2017
    Kilde

Eierendringer

Ingen eierendringer registrert ennå.

Signaturrett

Signatur

Styrets leder alene.

Signatur
Tore Mørch (DAGL)

Daglig leder

Signatur
Tore Mørch (LEDE)

Styrets leder

Signatur
Tore Mørch (STYR)

Styret i fellesskap

Signatur
Tore Mørch (R0001)

Styrets leder alene

Prokura

Prokura

Daglig leder alene.

Prokura
Tore Mørch (R0002)

Daglig leder alene