MENTAL HELSE VEFSNA
MENTAL HELSE VEFSNA er et forening/lag/innretning registrert i MOSJØEN med organisasjonsnummer 918949097. Selskapet ble stiftet i 1982.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av MENTAL HELSE VEFSNA
Selskapet ledes av Per Hansen som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i MENTAL HELSE VEFSNA.
MENTAL HELSE VEFSNA er registrert i Enhetsregisteret 8. mai 2017.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 918949097
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 8. mai 2017
- Stiftelsesdato
- 5. mai 1982
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier MENTAL HELSE VEFSNA?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til MENTAL HELSE VEFSNA?
- Organisasjonsnummeret til MENTAL HELSE VEFSNA er 918949097.
- Hvor holder MENTAL HELSE VEFSNA til?
- MENTAL HELSE VEFSNA holder til i Chr. Qvales gate 36, 8656 MOSJØEN.
- Når ble MENTAL HELSE VEFSNA stiftet?
- MENTAL HELSE VEFSNA ble stiftet 1982.
