AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 931 792 997STAVANGER
MØLLEVEGEN 2 OG 4 AS
Stiftet 2023
Driftsinntekter selskap 2025
912k kr
↗ 0,0 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-502k kr
Negativt resultat
Eiendeler
18.0 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 35 384 av 69 751 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for MØLLEVEGEN 2 OG 4 AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2023–2025.
Omsetning
912k kr
Driftsresultat
410k kr
Årsresultat
-502k kr
Eiendeler
18.0 mill kr
Egenkapital
102k kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er MØLLEVEGEN 2 OG 4 AS nr. 167 139 av 287 577 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 35 384 av 69 751 i sin bransje, nr. 4 182 av 7 380 i Stavanger.
Omsetningen var tilnærmet uendret fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,6 %.
Driftsmarginen i 2025 var 44,9 % — over bransjemedianen (34,8 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 577 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 17 334 291 NOK
- Omløpsmidler
- 676 175 NOK
- Sum eiendeler
- 18 010 466 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 101 985 NOK
- Sum egenkapital
- 101 985 NOK
- Langsiktig gjeld
- 20 303 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 17 888 178 NOK
- Sum gjeld
- 17 908 481 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 912 000 NOK | 409 585 NOK | −501 914 NOK |
| 2024 | 912 000 NOK+334% | 743 323 NOK | −289 982 NOK |
| 2023 | 210 000 NOK | 188 407 NOK | −5 593 NOK |
