AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 923 785 841OSLO
MOTION BLUR FILMS 2 AS
Stiftet 2019
Driftsinntekter selskap 2025
19.0 mill kr
↘ 76,0 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
87k kr
Positivt resultat
Eiendeler
201k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 114 av 2 501 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for MOTION BLUR FILMS 2 AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2020–2025.
Omsetning
19.0 mill kr
Driftsresultat
52k kr
Årsresultat
87k kr
Eiendeler
201k kr
Egenkapital
47k kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Topp 12 % i Norge
Etter omsetning i 2025 er MOTION BLUR FILMS 2 AS nr. 33 912 av 287 773 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 114 av 2 501 i sin bransje, nr. 7 664 av 50 469 i Oslo.
Omsetningen falt 76 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 0 %.
Driftsmarginen i 2025 var 0,3 % — på nivå med bransjemedianen (0,7 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 773 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Omløpsmidler
- 200 692 NOK
- Sum eiendeler
- 200 692 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 30 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- 17 301 NOK
- Sum egenkapital
- 47 301 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 153 391 NOK
- Sum gjeld
- 153 391 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 010 003 NOK-76% | 51 794 NOK | 86 962 NOK |
| 2024 | 79 258 515 NOK | −5 NOK | −5 NOK |
| 2023 | - | −42 085 NOK | −42 085 NOK |
| 2022 | - | −35 000 NOK | −35 000 NOK |
| 2021 | 0 NOK | 9 000 NOK | 7 000 NOK |
| 2020 | 23 836 000 NOK | 1 027 000 NOK | 801 000 NOK |
