MUNJA NORDICS AS
MUNJA NORDICS AS er et aksjeselskap registrert i LYSAKER med organisasjonsnummer 829215322. Selskapet ble stiftet i 2022.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av MUNJA NORDICS AS
I 2025 hadde MUNJA NORDICS AS et negativt driftsresultat på 33 913 kr, et årsresultat på −34 351 kr. Selskapets totale eiendeler var 0 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −77 930 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 4 regnskapsår mellom 2022 og 2025. Det beste året var 2022 med −7 705 kr i årsresultat.
Selskapet ledes av Pål Lund-Roland som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i MUNJA NORDICS AS.
De største eierne i MUNJA NORDICS AS er HIGH NORTH QUALITY AS (100 %).
MUNJA NORDICS AS er registrert i Enhetsregisteret 13. mai 2022, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 829215322
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 13. mai 2022
- Stiftelsesdato
- 9. mars 2022
- Næringskode
- 74.990
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten MUNJA NORDICS AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- -
- Driftsresultat
- −33 913 NOK
- Årsresultat
- −34 351 NOK
- Sum eiendeler
- 0 NOK
- Sum egenkapital
- −77 930 NOK
- Ansatte
- -
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier MUNJA NORDICS AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til MUNJA NORDICS AS?
- Organisasjonsnummeret til MUNJA NORDICS AS er 829215322.
- Hvor holder MUNJA NORDICS AS til?
- MUNJA NORDICS AS holder til i Vollsveien 2A, 1366 LYSAKER.
- Går MUNJA NORDICS AS med overskudd?
- Nei, MUNJA NORDICS AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 34 351 NOK i 2025.
- Når ble MUNJA NORDICS AS stiftet?
- MUNJA NORDICS AS ble stiftet 2022.
