MYRA EIENDOM AS
MYRA EIENDOM AS er et aksjeselskap registrert i ÅMOT med organisasjonsnummer 985009171. Selskapet ble stiftet i 2002.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −8,2 %
- Omsetningen falt fra 2023 til 2024. Det er 10,8 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 50,9 %
- Driften ga positiv margin i 2024. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 16,1 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 31,4 %
- Egenkapitalen utgjorde 31,4 % av eiendelene i 2024. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av MYRA EIENDOM AS
I 2024 hadde MYRA EIENDOM AS en omsetning på 1 008 000 kr, et driftsresultat på 512 732 kr, et årsresultat på 180 285 kr. Selskapets totale eiendeler var 7 536 259 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 2 367 496 kr.
Omsetningen har økt med 324 % fra 238 000 kr i 2016 til 1 008 000 kr i 2024.
Målt i omsetning for 2024 er MYRA EIENDOM AS nr. 162 679 av 288 642 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 33 847 av 69 918 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 365 av 650 i Modum. Det plasserer selskapet blant de 57 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 7 av 9 regnskapsår mellom 2016 og 2024. Det beste året var 2016 med 2 035 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2024 var 69 % av eiendelene finansiert med gjeld (5 168 763 kr), og egenkapitalen var 2 367 496 kr.
Selskapet ledes av Per Christian Tveiten som daglig leder, Per Christian Tveiten som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i MYRA EIENDOM AS.
De største eierne i MYRA EIENDOM AS er Per Christian Tveiten (100 %).
MYRA EIENDOM AS er registrert i Enhetsregisteret 11. november 2002, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 985009171
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 11. november 2002
- Stiftelsesdato
- 23. oktober 2002
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2024)
Tallene gjelder den juridiske enheten MYRA EIENDOM AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 1 008 000 NOK
- Driftsresultat
- 512 732 NOK
- Årsresultat
- 180 285 NOK
- Sum eiendeler
- 7 536 259 NOK
- Sum egenkapital
- 2 367 496 NOK
- Ansatte
- 0
Sammenlignet med bransjen
Nr. 33 847 av 69 918 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturPer Christian Tveiten
- signaturPer Christian Tveiten
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier MYRA EIENDOM AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til MYRA EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret til MYRA EIENDOM AS er 985009171.
- Hvor holder MYRA EIENDOM AS til?
- MYRA EIENDOM AS holder til i c/o Dekon AS, Industriveien 38A, 3340 ÅMOT.
- Hvem er daglig leder i MYRA EIENDOM AS?
- Daglig leder i MYRA EIENDOM AS er Per Christian Tveiten.
- Hva er omsetningen til MYRA EIENDOM AS?
- MYRA EIENDOM AS hadde en omsetning på 1,0 millioner NOK i 2024.
- Går MYRA EIENDOM AS med overskudd?
- Ja, MYRA EIENDOM AS hadde et positivt årsresultat på 180 285 NOK i 2024.
- Hvor stor er MYRA EIENDOM AS?
- Etter omsetning er MYRA EIENDOM AS nr. 33 847 av 69 918 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
- Når ble MYRA EIENDOM AS stiftet?
- MYRA EIENDOM AS ble stiftet 2002.
