COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 935 408 261OSLO

NAORIS CONSULTING NOR AS

Stiftet 2025
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-39k kr
Negativt resultat
Eiendeler
2.5 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

NAORIS CONSULTING NOR AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 935408261. Selskapet ble stiftet i 2025.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
98,8 %
Egenkapitalen utgjorde 98,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av NAORIS CONSULTING NOR AS

I 2025 hadde NAORIS CONSULTING NOR AS et negativt driftsresultat på 39 466 kr, et årsresultat på −39 466 kr. Selskapets totale eiendeler var 2 463 456 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 2 434 034 kr.

Ved utgangen av 2025 var 1 % av eiendelene finansiert med gjeld (29 422 kr), og egenkapitalen var 2 434 034 kr.

Selskapet ledes av Inge Kampenes som daglig leder, Christopher Klepsland som styreleder. Totalt er det registrert 7 roller i NAORIS CONSULTING NOR AS.

De største eierne i NAORIS CONSULTING NOR AS er QUANTERA GROUP AS (51 %), Naoris Consulting Services Inc. (49 %).

NAORIS CONSULTING NOR AS er registrert i Enhetsregisteret 25. april 2025, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
935408261
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
25. april 2025
Stiftelsesdato
1. april 2025
Næringskode
62.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Karenslyst allé 57
0277 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten NAORIS CONSULTING NOR AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−39 466 NOK
Årsresultat
−39 466 NOK
Sum eiendeler
2 463 456 NOK
Sum egenkapital
2 434 034 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Christopher Klepsland
  • signatur
    Jan Østensen Berglund
  • signatur
    Tine Hedelund Stavem
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 18. juni 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier NAORIS CONSULTING NOR AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål5 svar
Hva er organisasjonsnummeret til NAORIS CONSULTING NOR AS?
Organisasjonsnummeret til NAORIS CONSULTING NOR AS er 935408261.
Hvor holder NAORIS CONSULTING NOR AS til?
NAORIS CONSULTING NOR AS holder til i Karenslyst allé 57, 0277 OSLO.
Hvem er daglig leder i NAORIS CONSULTING NOR AS?
Daglig leder i NAORIS CONSULTING NOR AS er Inge Kampenes.
Går NAORIS CONSULTING NOR AS med overskudd?
Nei, NAORIS CONSULTING NOR AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 39 466 NOK i 2025.
Når ble NAORIS CONSULTING NOR AS stiftet?
NAORIS CONSULTING NOR AS ble stiftet 2025.