COMPIDEX
AKTIVDen norske kirkeOrg.nr. 976 996 437NAUSTDAL

NAUSTDAL SOKN

NAUSTDAL SOKN er et den norske kirke registrert i NAUSTDAL med organisasjonsnummer 976996437.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
9 personer
COMPIDEX finner 9 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av NAUSTDAL SOKN

Selskapet ledes av Jenny Ødven Snildal som daglig leder, Jetvard Kalland som styreleder. Totalt er det registrert 10 roller i NAUSTDAL SOKN.

NAUSTDAL SOKN er registrert i Enhetsregisteret 27. januar 1997.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
976996437
Selskapsform
Den norske kirke
Registreringsdato
27. januar 1997
Stiftelsesdato
-
Næringskode
94.910
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

6817 NAUSTDAL
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til NAUSTDAL SOKN?
Organisasjonsnummeret til NAUSTDAL SOKN er 976996437.
Hvor holder NAUSTDAL SOKN til?
NAUSTDAL SOKN holder til i 6817 NAUSTDAL.
Hvem er daglig leder i NAUSTDAL SOKN?
Daglig leder i NAUSTDAL SOKN er Jenny Ødven Snildal.