NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING
NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING er et forening/lag/innretning registrert i FREDRIKSTAD med organisasjonsnummer 934416481. Selskapet ble stiftet i 2024.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING
Selskapet ledes av Adriana Coto Belck-Olsen som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING.
NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING er registrert i Enhetsregisteret 5. november 2024.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 934416481
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 5. november 2024
- Stiftelsesdato
- 28. oktober 2024
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING?
- Organisasjonsnummeret til NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING er 934416481.
- Hvor holder NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING til?
- NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING holder til i Falcheveien 18A, 1618 FREDRIKSTAD.
- Når ble NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING stiftet?
- NEDRE GLOMMA SKAPERFORENING ble stiftet 2024.
