COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 930 632 740LIERSKOGEN

NEDRE STABÆK GÅRD

NEDRE STABÆK GÅRD er et enkeltpersonforetak registrert i LIERSKOGEN med organisasjonsnummer 930632740.

Analyse av NEDRE STABÆK GÅRD

NEDRE STABÆK GÅRD er registrert i Enhetsregisteret 11. januar 2023, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
930632740
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
11. januar 2023
Stiftelsesdato
-
Næringskode
02.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Gamle Drammensvei 164
3420 LIERSKOGEN
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier NEDRE STABÆK GÅRD?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til NEDRE STABÆK GÅRD?
Organisasjonsnummeret til NEDRE STABÆK GÅRD er 930632740.
Hvor holder NEDRE STABÆK GÅRD til?
NEDRE STABÆK GÅRD holder til i Gamle Drammensvei 164, 3420 LIERSKOGEN.