COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 914 487 439HORTEN

NETSALES AS

Stiftet 2014
Driftsinntekter selskap 2025
0 kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
0 kr
Positivt resultat
Eiendeler
−461 kr
Totalkapital
Ansatte
-

NETSALES AS er et aksjeselskap registrert i HORTEN med organisasjonsnummer 914487439. Selskapet ble stiftet i 2014.

Analyse av NETSALES AS

I 2025 hadde NETSALES AS en omsetning på 0 kr, et driftsresultat på 0 kr, et årsresultat på 0 kr. Selskapets totale eiendeler var −461 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 250 778 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2016 med 0 kr i årsresultat.

Selskapet ledes av Rudi Olsen som daglig leder, Rudi Olsen som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i NETSALES AS.

De største eierne i NETSALES AS er Rudi Olsen (100 %).

NETSALES AS er registrert i Enhetsregisteret 18. november 2014, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
914487439
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
18. november 2014
Stiftelsesdato
11. november 2014
Næringskode
46.470
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Kongeveien 87B
3188 HORTEN
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten NETSALES AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Kontroller balansen: Balansepostene i kildedataene summerer ikke til oppgitt totalkapital. Kontroller originalregnskapet før tallene brukes i analyse.

Driftsinntekter
0 NOK
Driftsresultat
0 NOK
Årsresultat
0 NOK
Sum eiendeler
−461 NOK
Sum egenkapital
250 778 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Rudi Olsen
  • signatur
    Rudi Olsen
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 27. juni 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier NETSALES AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål5 svar
Hva er organisasjonsnummeret til NETSALES AS?
Organisasjonsnummeret til NETSALES AS er 914487439.
Hvor holder NETSALES AS til?
NETSALES AS holder til i Kongeveien 87B, 3188 HORTEN.
Hvem er daglig leder i NETSALES AS?
Daglig leder i NETSALES AS er Rudi Olsen.
Går NETSALES AS med overskudd?
NETSALES AS hadde et årsresultat på 0 NOK i 2025.
Når ble NETSALES AS stiftet?
NETSALES AS ble stiftet 2014.