COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 927 616 475TYNSET

NMK TYNSET TERRENG TOURING

Stiftet 2021

NMK TYNSET TERRENG TOURING er et forening/lag/innretning registrert i TYNSET med organisasjonsnummer 927616475. Selskapet ble stiftet i 2021.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av NMK TYNSET TERRENG TOURING

Selskapet ledes av Even Ruud som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i NMK TYNSET TERRENG TOURING.

NMK TYNSET TERRENG TOURING er registrert i Enhetsregisteret 30. august 2021.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
927616475
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
30. august 2021
Stiftelsesdato
25. juni 2021
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Even Ruud, Vestre Brekkveien 5
2500 TYNSET
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier NMK TYNSET TERRENG TOURING?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til NMK TYNSET TERRENG TOURING?
Organisasjonsnummeret til NMK TYNSET TERRENG TOURING er 927616475.
Hvor holder NMK TYNSET TERRENG TOURING til?
NMK TYNSET TERRENG TOURING holder til i c/o Even Ruud, Vestre Brekkveien 5, 2500 TYNSET.
Når ble NMK TYNSET TERRENG TOURING stiftet?
NMK TYNSET TERRENG TOURING ble stiftet 2021.