COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 931 953 907NORDRE FROGN

NOMI-RENT AS

Stiftet 2023
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-14k kr
Negativt resultat
Eiendeler
14k kr
Totalkapital
Ansatte
-

NOMI-RENT AS er et aksjeselskap registrert i NORDRE FROGN med organisasjonsnummer 931953907. Selskapet ble stiftet i 2023.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
−38,2 %
Egenkapitalen utgjorde −38,2 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
4 personer
COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av NOMI-RENT AS

I 2025 hadde NOMI-RENT AS et negativt driftsresultat på 13 828 kr, et årsresultat på −13 753 kr. Selskapets totale eiendeler var 13 592 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −5 198 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 2 regnskapsår mellom 2024 og 2025. Det beste året var 2025 med −13 753 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 138 % av eiendelene finansiert med gjeld (18 789 kr), og egenkapitalen var −5 198 kr.

Selskapet ledes av Jean-Robert Søvde som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i NOMI-RENT AS.

De største eierne i NOMI-RENT AS er NOMI-TEK AS (100 %).

NOMI-RENT AS er registrert i Enhetsregisteret 24. august 2023, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
931953907
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
24. august 2023
Stiftelsesdato
2. august 2023
Næringskode
77.110
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Bølerveien 13
1455 NORDRE FROGN
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten NOMI-RENT AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−13 828 NOK
Årsresultat
−13 753 NOK
Sum eiendeler
13 592 NOK
Sum egenkapital
−5 198 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets medlemmer hver for seg. Styrets leder alene.
  • signatur
    Jean-Robert Søvde
  • signatur
    Oscar Halvorsen
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 24. juni 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier NOMI-RENT AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til NOMI-RENT AS?
Organisasjonsnummeret til NOMI-RENT AS er 931953907.
Hvor holder NOMI-RENT AS til?
NOMI-RENT AS holder til i Bølerveien 13, 1455 NORDRE FROGN.
Går NOMI-RENT AS med overskudd?
Nei, NOMI-RENT AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 13 753 NOK i 2025.
Når ble NOMI-RENT AS stiftet?
NOMI-RENT AS ble stiftet 2023.