AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 829 664 682ALTA
NORDLYS MALERSERVICE AS
Stiftet 2022
Driftsinntekter selskap 2025
5.8 mill kr
↘ 18,9 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
665k kr
Positivt resultat
Eiendeler
10.2 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 6 905 av 18 929 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for NORDLYS MALERSERVICE AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2022–2025. Se også roller og eierskap.
Omsetning
5.8 mill kr
Driftsresultat
674k kr
Årsresultat
665k kr
Eiendeler
10.2 mill kr
Egenkapital
9.5 mill kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er NORDLYS MALERSERVICE AS nr. 74 759 av 287 828 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 6 905 av 18 929 i sin bransje, nr. 340 av 1 435 i Alta.
Omsetningen falt 18,9 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,8 %.
Driftsmarginen i 2025 var 11,7 % — over bransjemedianen (4 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 828 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 2 252 657 NOK
- Omløpsmidler
- 7 965 392 NOK
- Sum eiendeler
- 10 218 049 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 7 083 311 NOK
- Opptjent egenkapital
- 2 385 617 NOK
- Sum egenkapital
- 9 468 928 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 749 122 NOK
- Sum gjeld
- 749 122 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 763 778 NOK-19% | 673 952 NOK | 664 843 NOK |
| 2024 | 7 103 991 NOK-14% | 1 065 803 NOK | 966 475 NOK |
| 2023 | 8 213 222 NOK-14% | 1 001 843 NOK | 846 006 NOK |
| 2022 | 9 558 440 NOK | 2 223 307 NOK | 1 742 395 NOK |
