COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 927 040 832OSLO

NTL RØDE KORS

Stiftet 2019

NTL RØDE KORS er et forening/lag/innretning registrert i OSLO med organisasjonsnummer 927040832. Selskapet ble stiftet i 2019.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av NTL RØDE KORS

Selskapet ledes av Kristin Kjønnøy Slettvåg som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i NTL RØDE KORS.

NTL RØDE KORS er registrert i Enhetsregisteret 12. juni 2021.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
927040832
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
12. juni 2021
Stiftelsesdato
1. november 2019
Næringskode
94.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Hausmanns gate 7
0186 OSLO
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier NTL RØDE KORS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til NTL RØDE KORS?
Organisasjonsnummeret til NTL RØDE KORS er 927040832.
Hvor holder NTL RØDE KORS til?
NTL RØDE KORS holder til i Hausmanns gate 7, 0186 OSLO.
Når ble NTL RØDE KORS stiftet?
NTL RØDE KORS ble stiftet 2019.