OASA AS

922548919AksjeselskapAKTIVVESTFOSSEN
Omsetning (2025)
-
Årsresultat
-241k
Eiendeler
-
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til OASA AS?
Organisasjonsnummeret til OASA AS er 922548919.
Hvor holder OASA AS til?
OASA AS holder til i Bekkeveien 7, 3320 VESTFOSSEN.
Går OASA AS med overskudd?
Nei, OASA AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 240 695 NOK i 2025.
Hvor stor er OASA AS?
Etter omsetning er OASA AS nr. 10 887 av 12 189 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
Når ble OASA AS stiftet?
OASA AS ble stiftet 2019.

Lignende bedrifter