ØKI HOLDING AS

921824238AksjeselskapAKTIVDRAMMEN
Omsetning (2025)
2.2 mill
Årsresultat
747k
Eiendeler
46.8 mill
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til ØKI HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til ØKI HOLDING AS er 921824238.
Hvor holder ØKI HOLDING AS til?
ØKI HOLDING AS holder til i Dråpen 9, 3036 DRAMMEN.
Hvem er daglig leder i ØKI HOLDING AS?
Daglig leder i ØKI HOLDING AS er Øyvind Kristensen.
Hva er omsetningen til ØKI HOLDING AS?
ØKI HOLDING AS hadde en omsetning på 2,2 millioner NOK i 2025.
Går ØKI HOLDING AS med overskudd?
Ja, ØKI HOLDING AS hadde et positivt årsresultat på 746 971 NOK i 2025.
Hvor stor er ØKI HOLDING AS?
Etter omsetning er ØKI HOLDING AS nr. 22 842 av 70 290 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble ØKI HOLDING AS stiftet?
ØKI HOLDING AS ble stiftet 2018.

Lignende bedrifter