Denne bedriften ble avviklet 21. juli 2026.
Historiske data vises nedenfor.
ØVERÅS AS
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til ØVERÅS AS?
- Organisasjonsnummeret til ØVERÅS AS er 976615042.
- Hvor holder ØVERÅS AS til?
- ØVERÅS AS holder til i Dørumveien 68, 9334 ØVERBYGD.
- Hva er omsetningen til ØVERÅS AS?
- ØVERÅS AS hadde en omsetning på 2,9 millioner NOK i 2025.
- Hvor mange ansatte har ØVERÅS AS?
- ØVERÅS AS har 1 ansatte.
- Går ØVERÅS AS med overskudd?
- Nei, ØVERÅS AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 9 000 NOK i 2025.
- Når ble ØVERÅS AS stiftet?
- ØVERÅS AS ble stiftet 1996.
- Er ØVERÅS AS avviklet?
- Ja, ØVERÅS AS ble avviklet 21.07.2026.
