COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 931 280 813BOSBERG

ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING

Stiftet 2023

ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING er et forening/lag/innretning registrert i BOSBERG med organisasjonsnummer 931280813. Selskapet ble stiftet i 2023.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING

Selskapet ledes av Geir Bjørsvik som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING.

ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING er registrert i Enhetsregisteret 26. april 2023.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
931280813
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
26. april 2023
Stiftelsesdato
8. april 2023
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Geir Bjørsvik, Buktabakkan 29
7070 BOSBERG
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING?
Organisasjonsnummeret til ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING er 931280813.
Hvor holder ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING til?
ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING holder til i c/o Geir Bjørsvik, Buktabakkan 29, 7070 BOSBERG.
Når ble ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING stiftet?
ØVERLANDSBEKKEN HYTTEFORENING ble stiftet 2023.