OPTICMAIN AS

929084152AksjeselskapAKTIVOSLO
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
321k
Eiendeler
1.6 mill
Ansatte
0

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til OPTICMAIN AS?
Organisasjonsnummeret til OPTICMAIN AS er 929084152.
Hvor holder OPTICMAIN AS til?
OPTICMAIN AS holder til i Vårsvingen 7, 1181 OSLO.
Hvem er daglig leder i OPTICMAIN AS?
Daglig leder i OPTICMAIN AS er Scott William Kenney.
Går OPTICMAIN AS med overskudd?
Ja, OPTICMAIN AS hadde et positivt årsresultat på 321 000 NOK i 2025.
Hvor stor er OPTICMAIN AS?
Etter omsetning er OPTICMAIN AS nr. 9 687 av 10 128 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
Når ble OPTICMAIN AS stiftet?
OPTICMAIN AS ble stiftet 2022.

Lignende bedrifter