AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 927 986 698VENNESLA
OVN HOLDING AS
Stiftet 2021
Driftsinntekter selskap 2025
583k kr
↗ 12,5 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-158k kr
Negativt resultat
Eiendeler
2.7 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 42 122 av 69 765 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for OVN HOLDING AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2021–2025.
Omsetning
583k kr
Driftsresultat
167k kr
Årsresultat
-158k kr
Eiendeler
2.7 mill kr
Egenkapital
-2.6 mill kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er OVN HOLDING AS nr. 187 444 av 287 693 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 42 122 av 69 765 i sin bransje, nr. 380 av 577 i Vennesla.
Omsetningen økte 12,5 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,6 %.
Driftsmarginen i 2025 var 28,7 % — under bransjemedianen (34,8 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 693 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 2 633 340 NOK
- Omløpsmidler
- 100 108 NOK
- Sum eiendeler
- 2 733 449 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 30 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- −2 664 911 NOK
- Sum egenkapital
- −2 634 911 NOK
- Langsiktig gjeld
- 4 132 903 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 1 235 456 NOK
- Sum gjeld
- 5 368 359 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 583 000 NOK+13% | 167 275 NOK | −158 187 NOK |
| 2024 | 518 194 NOK | 243 688 NOK | −35 528 NOK |
| 2023 | - | −2 088 NOK | 130 825 NOK |
| 2022 | - | −1 000 NOK | −130 000 NOK |
| 2021 | - | −7 000 NOK | −7 000 NOK |
