PANE E CIRCO AS
PANE E CIRCO AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 837643252. Selskapet ble stiftet i 2026.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av PANE E CIRCO AS
Selskapet ledes av Raimondo Arnone som daglig leder, Robert Hagen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i PANE E CIRCO AS.
PANE E CIRCO AS er registrert i Enhetsregisteret 30. april 2026, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 837643252
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 30. april 2026
- Stiftelsesdato
- 8. april 2026
- Næringskode
- 10.710
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturRaimondo Arnone
- signaturRobert Hagen
Registerstatus
Hvem eier PANE E CIRCO AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til PANE E CIRCO AS?
- Organisasjonsnummeret til PANE E CIRCO AS er 837643252.
- Hvor holder PANE E CIRCO AS til?
- PANE E CIRCO AS holder til i Gladengveien 17, 0661 OSLO.
- Hvem er daglig leder i PANE E CIRCO AS?
- Daglig leder i PANE E CIRCO AS er Raimondo Arnone.
- Når ble PANE E CIRCO AS stiftet?
- PANE E CIRCO AS ble stiftet 2026.
