PHURDA NORGE
PHURDA NORGE er et forening/lag/innretning registrert i EGERSUND med organisasjonsnummer 934561538. Selskapet ble stiftet i 2024.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av PHURDA NORGE
Selskapet ledes av Oksana Kulish Skåra som daglig leder, Oksana Kulish Skåra som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i PHURDA NORGE.
PHURDA NORGE er registrert i Enhetsregisteret 2. desember 2024.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 934561538
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 2. desember 2024
- Stiftelsesdato
- 16. oktober 2024
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier PHURDA NORGE?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til PHURDA NORGE?
- Organisasjonsnummeret til PHURDA NORGE er 934561538.
- Hvor holder PHURDA NORGE til?
- PHURDA NORGE holder til i Kløverveien 8, 4371 EGERSUND.
- Hvem er daglig leder i PHURDA NORGE?
- Daglig leder i PHURDA NORGE er Oksana Kulish Skåra.
- Når ble PHURDA NORGE stiftet?
- PHURDA NORGE ble stiftet 2024.
