COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 921 412 568PARADIS

PLAYDAY VENTURE AS

Stiftet 2018
Driftsinntekter selskap 2025
0 kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-445k kr
Negativt resultat
Eiendeler
3.7 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

PLAYDAY VENTURE AS er et aksjeselskap registrert i PARADIS med organisasjonsnummer 921412568. Selskapet ble stiftet i 2018.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
−33,9 %
Egenkapitalen utgjorde −33,9 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av PLAYDAY VENTURE AS

I 2025 hadde PLAYDAY VENTURE AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 61 336 kr, et årsresultat på −444 517 kr. Selskapets totale eiendeler var 3 741 124 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −1 267 089 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 8 regnskapsår mellom 2018 og 2025. Det beste året var 2018 med −11 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 134 % av eiendelene finansiert med gjeld (5 008 213 kr), og egenkapitalen var −1 267 089 kr.

Selskapet ledes av Kjersti Gjerde som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i PLAYDAY VENTURE AS.

De største eierne i PLAYDAY VENTURE AS er Kyrre Gørvell-Dahll (100 %).

PLAYDAY VENTURE AS er registrert i Enhetsregisteret 17. september 2018, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
921412568
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
17. september 2018
Stiftelsesdato
28. juli 2018
Næringskode
64.323
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Marmorneset 15
5232 PARADIS
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten PLAYDAY VENTURE AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
0 NOK
Driftsresultat
−61 336 NOK
Årsresultat
−444 517 NOK
Sum eiendeler
3 741 124 NOK
Sum egenkapital
−1 267 089 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets medlemmer hver for seg.
  • signatur
    Kjersti Gjerde
  • signatur
    Jan Magnus Bjordal
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 16. juli 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier PLAYDAY VENTURE AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til PLAYDAY VENTURE AS?
Organisasjonsnummeret til PLAYDAY VENTURE AS er 921412568.
Hvor holder PLAYDAY VENTURE AS til?
PLAYDAY VENTURE AS holder til i Marmorneset 15, 5232 PARADIS.
Går PLAYDAY VENTURE AS med overskudd?
Nei, PLAYDAY VENTURE AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 444 517 NOK i 2025.
Når ble PLAYDAY VENTURE AS stiftet?
PLAYDAY VENTURE AS ble stiftet 2018.