PROSJEKTROM NORMANNS
PROSJEKTROM NORMANNS er et forening/lag/innretning registrert i STAVANGER med organisasjonsnummer 997639405. Selskapet ble stiftet i 2011.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 4 personer
- COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av PROSJEKTROM NORMANNS
Selskapet ledes av Elin Reboli Melberg som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i PROSJEKTROM NORMANNS.
PROSJEKTROM NORMANNS er registrert i Enhetsregisteret 26. november 2011.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 997639405
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 26. november 2011
- Stiftelsesdato
- 21. november 2011
- Næringskode
- 90.120
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier PROSJEKTROM NORMANNS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til PROSJEKTROM NORMANNS?
- Organisasjonsnummeret til PROSJEKTROM NORMANNS er 997639405.
- Hvor holder PROSJEKTROM NORMANNS til?
- PROSJEKTROM NORMANNS holder til i Erfjordgata 8, 4014 STAVANGER.
- Når ble PROSJEKTROM NORMANNS stiftet?
- PROSJEKTROM NORMANNS ble stiftet 2011.
