AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 931 167 847LØRENSKOG
PURE INVESTMENTS AS
Stiftet 2023
Driftsinntekter selskap 2025
922k kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
296k kr
Positivt resultat
Eiendeler
2.9 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 35 224 av 69 743 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for PURE INVESTMENTS AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2023–2025.
Omsetning
922k kr
Driftsresultat
679k kr
Årsresultat
296k kr
Eiendeler
2.9 mill kr
Egenkapital
-3.8 mill kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er PURE INVESTMENTS AS nr. 166 630 av 287 537 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 35 224 av 69 743 i sin bransje, nr. 965 av 1 675 i Lørenskog.
Driftsmarginen i 2025 var 73,7 % — over bransjemedianen (34,8 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 537 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Ikke nok data for graf
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 30 000 NOK
- Omløpsmidler
- 2 868 337 NOK
- Sum eiendeler
- 2 898 337 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 30 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- −3 821 211 NOK
- Sum egenkapital
- −3 791 211 NOK
- Langsiktig gjeld
- 11 491 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 6 678 058 NOK
- Sum gjeld
- 6 689 548 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 921 625 NOK | 678 964 NOK | 296 394 NOK |
| 2024 | - | −1 173 184 NOK | −2 501 548 NOK |
| 2023 | - | −909 666 NOK | −1 616 057 NOK |
