COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 918 114 793OSLO

QUINTETTO BOMBASTICO

Stiftet 2016

QUINTETTO BOMBASTICO er et forening/lag/innretning registrert i OSLO med organisasjonsnummer 918114793. Selskapet ble stiftet i 2016.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av QUINTETTO BOMBASTICO

QUINTETTO BOMBASTICO er registrert i Enhetsregisteret 29. november 2016.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
918114793
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
29. november 2016
Stiftelsesdato
2. juni 2016
Næringskode
90.201
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Karoline Rising Næss, Vestbrynet 5A
1176 OSLO
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier QUINTETTO BOMBASTICO?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til QUINTETTO BOMBASTICO?
Organisasjonsnummeret til QUINTETTO BOMBASTICO er 918114793.
Hvor holder QUINTETTO BOMBASTICO til?
QUINTETTO BOMBASTICO holder til i c/o Karoline Rising Næss, Vestbrynet 5A, 1176 OSLO.
Når ble QUINTETTO BOMBASTICO stiftet?
QUINTETTO BOMBASTICO ble stiftet 2016.