AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 931 204 874NITTEDAL
RÅ STUDIO AS
Stiftet 2023
Driftsinntekter selskap 2025
681k kr
↗ 80,6 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
7 kr
Positivt resultat
Eiendeler
145k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 2 654 av 5 620 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for RÅ STUDIO AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2023–2025.
Omsetning
681k kr
Driftsresultat
218 kr
Årsresultat
7 kr
Eiendeler
145k kr
Egenkapital
25k kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er RÅ STUDIO AS nr. 180 566 av 287 575 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 2 654 av 5 620 i sin bransje, nr. 615 av 1 001 i Nittedal.
Omsetningen økte 80,6 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,1 %.
Driftsmarginen i 2025 var 0 % — under bransjemedianen (2,4 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 575 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 9 000 NOK
- Omløpsmidler
- 136 182 NOK
- Sum eiendeler
- 145 182 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 24 430 NOK
- Opptjent egenkapital
- 363 NOK
- Sum egenkapital
- 24 793 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 120 388 NOK
- Sum gjeld
- 120 388 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 680 711 NOK+81% | 218 NOK | 7 NOK |
| 2024 | 377 000 NOK+99% | 15 000 NOK | 15 000 NOK |
| 2023 | 189 218 NOK | −14 406 NOK | −14 495 NOK |
