RÆLINGEN PETANQUE CLUB
RÆLINGEN PETANQUE CLUB er et forening/lag/innretning registrert i FJERDINGBY med organisasjonsnummer 933995968. Selskapet ble stiftet i 2024.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 4 personer
- COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av RÆLINGEN PETANQUE CLUB
Selskapet ledes av Terje Olsen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i RÆLINGEN PETANQUE CLUB.
RÆLINGEN PETANQUE CLUB er registrert i Enhetsregisteret 3. september 2024.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 933995968
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 3. september 2024
- Stiftelsesdato
- 2. juli 2024
- Næringskode
- 93.120
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturTerje Olsen
- signaturTrude Kristoffersen Olsen
- signaturHelene Heather Aune
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier RÆLINGEN PETANQUE CLUB?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til RÆLINGEN PETANQUE CLUB?
- Organisasjonsnummeret til RÆLINGEN PETANQUE CLUB er 933995968.
- Hvor holder RÆLINGEN PETANQUE CLUB til?
- RÆLINGEN PETANQUE CLUB holder til i Trettåsen 38, 2008 FJERDINGBY.
- Når ble RÆLINGEN PETANQUE CLUB stiftet?
- RÆLINGEN PETANQUE CLUB ble stiftet 2024.
