COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 893 272 062MOSS

REFSNES VELFORENING

Stiftet 1965

REFSNES VELFORENING er et forening/lag/innretning registrert i MOSS med organisasjonsnummer 893272062. Selskapet ble stiftet i 1965.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
6 personer
COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av REFSNES VELFORENING

Selskapet ledes av Erik Skaar Syvertsen som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i REFSNES VELFORENING.

REFSNES VELFORENING er registrert i Enhetsregisteret 1. desember 2008.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
893272062
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
1. desember 2008
Stiftelsesdato
1. juli 1965
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

1518 MOSS
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier REFSNES VELFORENING?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til REFSNES VELFORENING?
Organisasjonsnummeret til REFSNES VELFORENING er 893272062.
Hvor holder REFSNES VELFORENING til?
REFSNES VELFORENING holder til i 1518 MOSS.
Når ble REFSNES VELFORENING stiftet?
REFSNES VELFORENING ble stiftet 1965.