REGNSKAP SØR AS
REGNSKAP SØR AS er et aksjeselskap registrert i MANDAL med organisasjonsnummer 975353796. Selskapet ble stiftet i 1995.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −35,3 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 40,2 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 8,4 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 10,7 %, altså 2,3 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 22,7 %
- Egenkapitalen utgjorde 22,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av REGNSKAP SØR AS
I 2025 hadde REGNSKAP SØR AS en omsetning på 7 769 666 kr, et driftsresultat på 655 975 kr, et årsresultat på 490 853 kr. Selskapets totale eiendeler var 2 911 738 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 660 168 kr.
Omsetningen har økt med 25 % fra 6 211 000 kr i 2016 til 7 769 666 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er REGNSKAP SØR AS nr. 62 457 av 288 642 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 902 av 4 070 innen næringsgruppe 69 (tosifret NACE-kode), nr. 227 av 1 476 i Lindesnes. Det plasserer selskapet blant de 22 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 10 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2019 med 870 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 77 % av eiendelene finansiert med gjeld (2 251 570 kr), og egenkapitalen var 660 168 kr.
REGNSKAP SØR AS har 7 ansatte.
Selskapet ledes av Trond Haven som daglig leder, Aleksander Hammer Hatteland som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i REGNSKAP SØR AS.
De største eierne i REGNSKAP SØR AS er AIDER KONSERN AS (79,7 %), REGNSKAP SØR AS (20,3 %).
REGNSKAP SØR AS er registrert i Enhetsregisteret 14. september 1995, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 975353796
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 14. september 1995
- Stiftelsesdato
- 1. september 1995
- Næringskode
- 69.202
- Antall ansatte
- 7
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten REGNSKAP SØR AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 7 769 666 NOK
- Driftsresultat
- 655 975 NOK
- Årsresultat
- 490 853 NOK
- Sum eiendeler
- 2 911 738 NOK
- Sum egenkapital
- 660 168 NOK
- Ansatte
- 7
Sammenlignet med bransjen
Nr. 902 av 4 070 selskaper i næringsgruppe 69 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene. Daglig leder alene.
- signaturTrond Haven
- signaturAleksander Hammer Hatteland
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier REGNSKAP SØR AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål8 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til REGNSKAP SØR AS?
- Organisasjonsnummeret til REGNSKAP SØR AS er 975353796.
- Hvor holder REGNSKAP SØR AS til?
- REGNSKAP SØR AS holder til i Gustav Vigelands vei 39, 4514 MANDAL.
- Hvem er daglig leder i REGNSKAP SØR AS?
- Daglig leder i REGNSKAP SØR AS er Trond Haven.
- Hva er omsetningen til REGNSKAP SØR AS?
- REGNSKAP SØR AS hadde en omsetning på 7,8 millioner NOK i 2025.
- Hvor mange ansatte har REGNSKAP SØR AS?
- REGNSKAP SØR AS har 7 ansatte.
- Går REGNSKAP SØR AS med overskudd?
- Ja, REGNSKAP SØR AS hadde et positivt årsresultat på 490 853 NOK i 2025.
- Hvor stor er REGNSKAP SØR AS?
- Etter omsetning er REGNSKAP SØR AS nr. 902 av 4 070 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble REGNSKAP SØR AS stiftet?
- REGNSKAP SØR AS ble stiftet 1995.
