REINVENT AS
REINVENT AS er et aksjeselskap registrert i MOSS med organisasjonsnummer 931924788. Selskapet ble stiftet i 2023.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 0,3 %
- Egenkapitalen utgjorde 0,3 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av REINVENT AS
I 2025 hadde REINVENT AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 10 458 kr, et årsresultat på −10 708 kr. Selskapets totale eiendeler var 1 178 122 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 3 760 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 3 regnskapsår mellom 2023 og 2025. Det beste året var 2023 med −3 284 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 100 % av eiendelene finansiert med gjeld (1 174 362 kr), og egenkapitalen var 3 760 kr.
Selskapet ledes av Jurgen Buttedal Cuni som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i REINVENT AS.
De største eierne i REINVENT AS er Jurgen Buttedal Cuni (100 %).
REINVENT AS er registrert i Enhetsregisteret 21. august 2023, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 931924788
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 21. august 2023
- Stiftelsesdato
- 10. august 2023
- Næringskode
- 00.000
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten REINVENT AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 0 NOK
- Driftsresultat
- −10 458 NOK
- Årsresultat
- −10 708 NOK
- Sum eiendeler
- 1 178 122 NOK
- Sum egenkapital
- 3 760 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturJurgen Buttedal Cuni
- signaturJurgen Buttedal Cuni
Registerstatus
Hvem eier REINVENT AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til REINVENT AS?
- Organisasjonsnummeret til REINVENT AS er 931924788.
- Hvor holder REINVENT AS til?
- REINVENT AS holder til i Utsynet 24, 1512 MOSS.
- Går REINVENT AS med overskudd?
- Nei, REINVENT AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 10 708 NOK i 2025.
- Når ble REINVENT AS stiftet?
- REINVENT AS ble stiftet 2023.
