COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 974 805 871HERNES

RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH

RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH er et enkeltpersonforetak registrert i HERNES med organisasjonsnummer 974805871.

Analyse av RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH

Selskapet ledes av Gunnar Tore Øxseth som daglig leder. Totalt er det registrert 3 roller i RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH.

RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH er registrert i Enhetsregisteret 11. august 1995, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
974805871
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
11. august 1995
Stiftelsesdato
-
Næringskode
01.240
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Hovinvegen 16
2410 HERNES
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH?
Organisasjonsnummeret til RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH er 974805871.
Hvor holder RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH til?
RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH holder til i Hovinvegen 16, 2410 HERNES.
Hvem er daglig leder i RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH?
Daglig leder i RETENGEN GÅRD VED GUNNAR TORE ØXSETH er Gunnar Tore Øxseth.