RINGSRØD HOLDING AS
RINGSRØD HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i SARPSBORG med organisasjonsnummer 936276571. Selskapet ble stiftet i 2025.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 100 %
- Egenkapitalen utgjorde 100 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av RINGSRØD HOLDING AS
I 2025 hadde RINGSRØD HOLDING AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 14 177 kr, et årsresultat på −13 827 kr. Selskapets totale eiendeler var 86 173 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 86 173 kr.
Ved utgangen av 2025 var 0 % av eiendelene finansiert med gjeld (0 kr), og egenkapitalen var 86 173 kr.
Selskapet ledes av Christine Andersen Ringsrød som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i RINGSRØD HOLDING AS.
De største eierne i RINGSRØD HOLDING AS er ANDERS RINGSRØD (40 %), CHRISTINE ANDERSEN RINGSRØD (40 %), MARIANNE RINGSRØD (20 %).
RINGSRØD HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 30. september 2025, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 936276571
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 30. september 2025
- Stiftelsesdato
- 15. september 2025
- Næringskode
- 43.990
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten RINGSRØD HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 0 NOK
- Driftsresultat
- −14 177 NOK
- Årsresultat
- −13 827 NOK
- Sum eiendeler
- 86 173 NOK
- Sum egenkapital
- 86 173 NOK
- Ansatte
- 0
Signaturrett
- signaturStyrets medlemmer hver for seg.
- signaturChristine Andersen Ringsrød
- signaturAnders Ringsrød
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier RINGSRØD HOLDING AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til RINGSRØD HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret til RINGSRØD HOLDING AS er 936276571.
- Hvor holder RINGSRØD HOLDING AS til?
- RINGSRØD HOLDING AS holder til i Vestengveien 46, 1725 SARPSBORG.
- Går RINGSRØD HOLDING AS med overskudd?
- Nei, RINGSRØD HOLDING AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 13 827 NOK i 2025.
- Når ble RINGSRØD HOLDING AS stiftet?
- RINGSRØD HOLDING AS ble stiftet 2025.
