AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 929 933 826STABEKK
RØYSEVEIEN UTVIKLING HOLDING AS
Stiftet 2022
Driftsinntekter selskap 2025
3.9 mill kr
↗ 111,8 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
2.6 mill kr
Positivt resultat
Eiendeler
20.9 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 15 084 av 69 743 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for RØYSEVEIEN UTVIKLING HOLDING AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2022–2025.
Omsetning
3.9 mill kr
Driftsresultat
3.4 mill kr
Årsresultat
2.6 mill kr
Eiendeler
20.9 mill kr
Egenkapital
6.3 mill kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er RØYSEVEIEN UTVIKLING HOLDING AS nr. 91 759 av 287 537 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 15 084 av 69 743 i sin bransje, nr. 2 521 av 8 563 i Bærum.
Omsetningen økte 111,8 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 2,6 %.
Driftsmarginen i 2025 var 85,8 % — over bransjemedianen (34,8 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 537 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Omløpsmidler
- 20 876 319 NOK
- Sum eiendeler
- 20 876 319 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 1 106 576 NOK
- Opptjent egenkapital
- 5 220 266 NOK
- Sum egenkapital
- 6 326 842 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 14 549 477 NOK
- Sum gjeld
- 14 549 477 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 945 284 NOK+112% | 3 384 450 NOK | 2 555 427 NOK |
| 2024 | 1 863 150 NOK-82% | 707 815 NOK | −907 807 NOK |
| 2023 | 10 216 360 NOK | 9 008 683 NOK | 8 592 408 NOK |
| 2022 | - | −25 333 NOK | −19 762 NOK |
