ROMASK AS
ROMASK AS er et aksjeselskap registrert i TOVIK med organisasjonsnummer 929659244. Selskapet ble stiftet i 2022.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- −9,7 %
- Egenkapitalen utgjorde −9,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av ROMASK AS
I 2025 hadde ROMASK AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 9 446 kr, et årsresultat på −6 291 kr. Selskapets totale eiendeler var 130 962 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −12 678 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 4 regnskapsår mellom 2022 og 2025. Det beste året var 2022 med −2 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 110 % av eiendelene finansiert med gjeld (143 640 kr), og egenkapitalen var −12 678 kr.
Selskapet ledes av Ronja Mari Ask som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i ROMASK AS.
De største eierne i ROMASK AS er Ronja Mari Ask (100 %).
ROMASK AS er registrert i Enhetsregisteret 18. august 2022, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 929659244
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 18. august 2022
- Stiftelsesdato
- 5. august 2022
- Næringskode
- 00.000
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten ROMASK AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 0 NOK
- Driftsresultat
- −9 446 NOK
- Årsresultat
- −6 291 NOK
- Sum eiendeler
- 130 962 NOK
- Sum egenkapital
- −12 678 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturRonja Mari Ask
- signaturRonja Mari Ask
Registerstatus
Hvem eier ROMASK AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til ROMASK AS?
- Organisasjonsnummeret til ROMASK AS er 929659244.
- Hvor holder ROMASK AS til?
- ROMASK AS holder til i c/o Ronja Mari Ask, Tennevika 63, 9445 TOVIK.
- Går ROMASK AS med overskudd?
- Nei, ROMASK AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 6 291 NOK i 2025.
- Når ble ROMASK AS stiftet?
- ROMASK AS ble stiftet 2022.
