ROSKA TAKST AS
ROSKA TAKST AS er et aksjeselskap registrert i FØRDE med organisasjonsnummer 937079478. Selskapet ble stiftet i 2026.
Analyse av ROSKA TAKST AS
Selskapet ledes av Ole Andre Hvidsten Roska som daglig leder, Ole Andre Hvidsten Roska som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i ROSKA TAKST AS.
ROSKA TAKST AS er registrert i Enhetsregisteret 2. februar 2026, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 937079478
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 2. februar 2026
- Stiftelsesdato
- 23. januar 2026
- Næringskode
- 68.320
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturOle Andre Hvidsten Roska
- signaturOle Andre Hvidsten Roska
- signaturOle Andre Hvidsten Roska
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier ROSKA TAKST AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til ROSKA TAKST AS?
- Organisasjonsnummeret til ROSKA TAKST AS er 937079478.
- Hvor holder ROSKA TAKST AS til?
- ROSKA TAKST AS holder til i Klovene 9, 6809 FØRDE.
- Hvem er daglig leder i ROSKA TAKST AS?
- Daglig leder i ROSKA TAKST AS er Ole Andre Hvidsten Roska.
- Når ble ROSKA TAKST AS stiftet?
- ROSKA TAKST AS ble stiftet 2026.
