COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 930 170 933LEINØY

SÆVIKFISK AS

Stiftet 2022
Driftsinntekter selskap 2025
406k kr
↘ 26,1 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-46k kr
Negativt resultat
Eiendeler
4.3 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 2 389 av 3 112 i bransjen

SÆVIKFISK AS er et aksjeselskap registrert i LEINØY med organisasjonsnummer 930170933. Selskapet ble stiftet i 2022.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
−26,1 %
Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 39,4 prosentpoeng under medianen i bransjen.
Driftsmargin
−1,4 %
Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 11 %, altså 12,4 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
3,5 %
Egenkapitalen utgjorde 3,5 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av SÆVIKFISK AS

I 2025 hadde SÆVIKFISK AS en omsetning på 405 654 kr, et negativt driftsresultat på 5 482 kr, et årsresultat på −45 815 kr. Selskapets totale eiendeler var 4 348 675 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 150 448 kr.

Omsetningen har økt med 782 % fra 46 000 kr i 2022 til 405 654 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er SÆVIKFISK AS nr. 202 172 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 2 389 av 3 112 innen næringsgruppe 03 (tosifret NACE-kode), nr. 432 av 568 i Herøy. Det plasserer selskapet blant de 71 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 4 regnskapsår mellom 2022 og 2025. Det beste året var 2025 med −45 815 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 97 % av eiendelene finansiert med gjeld (4 198 227 kr), og egenkapitalen var 150 448 kr.

Selskapet ledes av Arve Myklebust som daglig leder, Arve Myklebust som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i SÆVIKFISK AS.

De største eierne i SÆVIKFISK AS er Henrik Bøthun Myklebust (51 %), Arve Myklebust (49 %).

SÆVIKFISK AS er registrert i Enhetsregisteret 7. november 2022, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
930170933
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
7. november 2022
Stiftelsesdato
19. oktober 2022
Næringskode
03.110
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Sævik 76
6094 LEINØY
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten SÆVIKFISK AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
405 654 NOK
Driftsresultat
−5 482 NOK
Årsresultat
−45 815 NOK
Sum eiendeler
4 348 675 NOK
Sum egenkapital
150 448 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst-26,1 %+13,3 %
Driftsmargin-1,4 %+11,0 %

Nr. 2 389 av 3 112 selskaper i næringsgruppe 03 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Arve Myklebust
  • signatur
    Arve Myklebust
  • signatur
    Arve Myklebust
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 6. mai 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SÆVIKFISK AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SÆVIKFISK AS?
Organisasjonsnummeret til SÆVIKFISK AS er 930170933.
Hvor holder SÆVIKFISK AS til?
SÆVIKFISK AS holder til i Sævik 76, 6094 LEINØY.
Hvem er daglig leder i SÆVIKFISK AS?
Daglig leder i SÆVIKFISK AS er Arve Myklebust.
Hva er omsetningen til SÆVIKFISK AS?
SÆVIKFISK AS hadde en omsetning på 405 654 NOK i 2025.
Går SÆVIKFISK AS med overskudd?
Nei, SÆVIKFISK AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 45 815 NOK i 2025.
Hvor stor er SÆVIKFISK AS?
Etter omsetning er SÆVIKFISK AS nr. 2 389 av 3 112 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble SÆVIKFISK AS stiftet?
SÆVIKFISK AS ble stiftet 2022.