SAMEIET BALDERSGATE 9
SAMEIET BALDERSGATE 9 er et eierseksjonssameie registrert i OSLO med organisasjonsnummer 887438382. Selskapet ble stiftet i 1996.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 4 personer
- COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av SAMEIET BALDERSGATE 9
Selskapet ledes av Øivind Dahle som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i SAMEIET BALDERSGATE 9.
SAMEIET BALDERSGATE 9 er registrert i Enhetsregisteret 30. november 2004.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 887438382
- Selskapsform
- Eierseksjonssameie
- Registreringsdato
- 30. november 2004
- Stiftelsesdato
- 28. februar 1996
- Næringskode
- 97.001
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturØivind Dahle
- signaturMartin Christian Sverdvik
- signaturMina Krafft Kaland Berntsen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SAMEIET BALDERSGATE 9?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET BALDERSGATE 9?
- Organisasjonsnummeret til SAMEIET BALDERSGATE 9 er 887438382.
- Hvor holder SAMEIET BALDERSGATE 9 til?
- SAMEIET BALDERSGATE 9 holder til i c/o ECIT Norian AS, Stortingsgata 2, 0158 OSLO.
- Når ble SAMEIET BALDERSGATE 9 stiftet?
- SAMEIET BALDERSGATE 9 ble stiftet 1996.
