SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B
SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B er et eierseksjonssameie registrert i BERGEN med organisasjonsnummer 988457353. Selskapet ble stiftet i 2005.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B
Selskapet ledes av Line Hvidtsten Ingebrigtsen som styreleder. Totalt er det registrert 8 roller i SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B.
SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B er registrert i Enhetsregisteret 27. august 2005, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 988457353
- Selskapsform
- Eierseksjonssameie
- Registreringsdato
- 27. august 2005
- Stiftelsesdato
- 9. februar 2005
- Næringskode
- 97.001
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturStyrets leder og ett styremedlem i fellesskap.
- signaturLine Hvidtsten Ingebrigtsen
- signaturMorten Lied
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B?
- Organisasjonsnummeret til SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B er 988457353.
- Hvor holder SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B til?
- SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B holder til i Nygårdsgaten 13-15, 5008 BERGEN.
- Når ble SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B stiftet?
- SAMEIET CHRISTIAN MICHELSENSGATE 2 B ble stiftet 2005.
