COMPIDEX
AKTIVEierseksjonssameieOrg.nr. 919 874 228TØNSBERG

SAMEIET DOCKSIDE 4

Stiftet 2017

SAMEIET DOCKSIDE 4 er et eierseksjonssameie registrert i TØNSBERG med organisasjonsnummer 919874228. Selskapet ble stiftet i 2017.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
4 personer
COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av SAMEIET DOCKSIDE 4

Selskapet ledes av Tage Gullstrand som styreleder. Totalt er det registrert 7 roller i SAMEIET DOCKSIDE 4.

SAMEIET DOCKSIDE 4 er registrert i Enhetsregisteret 9. november 2017, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
919874228
Selskapsform
Eierseksjonssameie
Registreringsdato
9. november 2017
Stiftelsesdato
5. oktober 2017
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o OBOS Vestfold, Storgaten 20
3126 TØNSBERG
Norge

Kontakt

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder og ett styremedlem i fellesskap.
  • signatur
    Tage Gullstrand
  • signatur
    Steinar Thoresen
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 8. juli 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET DOCKSIDE 4?
Organisasjonsnummeret til SAMEIET DOCKSIDE 4 er 919874228.
Hvor holder SAMEIET DOCKSIDE 4 til?
SAMEIET DOCKSIDE 4 holder til i c/o OBOS Vestfold, Storgaten 20, 3126 TØNSBERG.
Når ble SAMEIET DOCKSIDE 4 stiftet?
SAMEIET DOCKSIDE 4 ble stiftet 2017.