SAMEIET DØLASLUSA
SAMEIET DØLASLUSA er et eierseksjonssameie registrert i BARDU med organisasjonsnummer 928853977. Selskapet ble stiftet i 2021.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av SAMEIET DØLASLUSA
Selskapet ledes av Odd Roar Øgård som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i SAMEIET DØLASLUSA.
SAMEIET DØLASLUSA er registrert i Enhetsregisteret 20. april 2022.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 928853977
- Selskapsform
- Eierseksjonssameie
- Registreringsdato
- 20. april 2022
- Stiftelsesdato
- 5. mai 2021
- Næringskode
- 97.001
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SAMEIET DØLASLUSA?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET DØLASLUSA?
- Organisasjonsnummeret til SAMEIET DØLASLUSA er 928853977.
- Hvor holder SAMEIET DØLASLUSA til?
- SAMEIET DØLASLUSA holder til i c/o Mesterteknikk AS, Industriveien 3A, 9360 BARDU.
- Når ble SAMEIET DØLASLUSA stiftet?
- SAMEIET DØLASLUSA ble stiftet 2021.
