COMPIDEX
AKTIVEierseksjonssameieOrg.nr. 921 277 326VANSE

SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3

Stiftet 2017

SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3 er et eierseksjonssameie registrert i VANSE med organisasjonsnummer 921277326. Selskapet ble stiftet i 2017.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3

Selskapet ledes av Johnny Nesheim som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3.

SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3 er registrert i Enhetsregisteret 22. august 2018.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
921277326
Selskapsform
Eierseksjonssameie
Registreringsdato
22. august 2018
Stiftelsesdato
13. mars 2017
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Lunderhaug Terrasse 6
4560 VANSE
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3?
Organisasjonsnummeret til SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3 er 921277326.
Hvor holder SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3 til?
SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3 holder til i Lunderhaug Terrasse 6, 4560 VANSE.
Når ble SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3 stiftet?
SAMEIET LUNDERHAUG TERRASSE BK3 ble stiftet 2017.