SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51
SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51 er et eierseksjonssameie registrert i OSLO med organisasjonsnummer 991478493. Selskapet ble stiftet i 2005.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51
Selskapet ledes av Marcus Daniel Andreas Löfstedt som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51.
SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51 er registrert i Enhetsregisteret 21. august 2007, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 991478493
- Selskapsform
- Eierseksjonssameie
- Registreringsdato
- 21. august 2007
- Stiftelsesdato
- 8. juni 2005
- Næringskode
- 97.001
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51?
- Organisasjonsnummeret til SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51 er 991478493.
- Hvor holder SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51 til?
- SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51 holder til i V/ Marcus Løfstedt, Øvre Prinsdals vei 49A, 1263 OSLO.
- Når ble SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51 stiftet?
- SAMEIET ØVRE PRINSDALSVEI 49/51 ble stiftet 2005.
