COMPIDEX
AKTIVEierseksjonssameieOrg.nr. 919 341 459BERGEN

SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42

Stiftet 2012

SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42 er et eierseksjonssameie registrert i BERGEN med organisasjonsnummer 919341459. Selskapet ble stiftet i 2012.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
4 personer
COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42

Selskapet ledes av Agnes Elisabeth Nystad som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42.

SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42 er registrert i Enhetsregisteret 30. november 2017.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
919341459
Selskapsform
Eierseksjonssameie
Registreringsdato
30. november 2017
Stiftelsesdato
7. november 2012
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Olav Kyrres gate 42
5015 BERGEN
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42?
Organisasjonsnummeret til SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42 er 919341459.
Hvor holder SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42 til?
SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42 holder til i Olav Kyrres gate 42, 5015 BERGEN.
Når ble SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42 stiftet?
SAMEIET OLAV KYRRESGT. 42 ble stiftet 2012.