COMPIDEX
AKTIVEierseksjonssameieOrg.nr. 977 318 106KRISTIANSUND N

SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER

Stiftet 1996

SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER er et eierseksjonssameie registrert i KRISTIANSUND N med organisasjonsnummer 977318106. Selskapet ble stiftet i 1996.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
6 personer
COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER

Selskapet ledes av Kjell Stian Galdal Julnes som styreleder. Totalt er det registrert 8 roller i SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER.

SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER er registrert i Enhetsregisteret 14. mars 1997.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
977318106
Selskapsform
Eierseksjonssameie
Registreringsdato
14. mars 1997
Stiftelsesdato
2. april 1996
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

v/Sparebank 1 Regnskapshuset SMN, Fosnagata 12
6509 KRISTIANSUND N
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 11. mars 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER?
Organisasjonsnummeret til SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER er 977318106.
Hvor holder SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER til?
SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER holder til i v/Sparebank 1 Regnskapshuset SMN, Fosnagata 12, 6509 KRISTIANSUND N.
Når ble SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER stiftet?
SAMEIET SØRSUNDET BOLIGER ble stiftet 1996.